article 5

Для того, щоб зробити  свою оселю більш сучасною та створити неповторний дизайн не обов'язково гнатися за останніми тенденціями моди. До того ж, ви не будете змінювати меблі та декор кожного разу, коли це пропонують дизайнери. Потрібно лише трошки додати індивідуальності та власного стилю. Ваша оселя відображає вас та ваш внутрішній світ. Кольори, фактури та колекційні дрібниці можуть багато розповісти про людину та її захоплення. 
Ми зібрали для вас декілька ідей про те, як поєднати власні ідеї з гарячими трендами з модних журналів для того, щоб отримати сучасний та унікальний інтер'єр.

  

Секрет у контрасті
Весь сенс індивідуального декорування полягає у використанні контрастів. Багато з нас знайомі з правилами поєднання кольорів, текстур, матеріалів та візуального "оману". Існує декілька направлень, які допоможуть вам вирішити, який стиль вам пасує найбільше.


Щодо вдалих поєднань, ось головні тенденції:

 

  •  Багатокольоровий / Стриманий білий  
  •  Сучасний / Вінтажний
  •  Дерево / Метал
  •  Чіткість та контурність / Плавні лінії

Авжеж, гра контрастів завжди динамічна, навіть у найспокійнішому інтер'єрі буде це відчуття, виражене у просторі та об'ємі. Ви можете обрати рослині мотиви, такі принти, зображені на декорі з натуральних матеріалів, створюють легкість та візуально розширюють простір кімнати. Або ж обрати більш холодні нордичні ноти у дизайні оселі, де насичені димчасті відтінки вдало поєднуються з контрастними білим та чорним кольорами. Обирайте для себе більше темних чи світлих відтінків та створюйте свій неперевершений глибокий північний стиль. Наприклад, поєднання теплого натурального дерева та пластикових стільців з різкими контурами та металевими частинами.

Додайте особисті та пам’ятні речі
Дуже легко підкреслити індивідуальність і зробити кімнату більш затишною за допомогою особистих речей. Навіть в орендованій квартирі таким чином можна створити "свою" атмосферу. Це можуть бути привезені вами сувеніри, маленькі подарунки, які для вас мають велике значення, улюблений плед, у який ви звикли загортатися, лампа, чи картина, намальована власноруч. Єдине, що треба пам'ятати - завжди треба вчасно зупинитися :) Не перетворюйте свою оселю на музей-горище.

Використовуйте улюблені кольори
Ви можете змінити загальний "настрій" кімнати, змінивши кольорові акценти. З'явився новий улюблений колір? Одягніть нові чохли на декоративні подушки,  змініть плед та прикрасьте стіну новою картиною. Використовуючи один колір та його відтінки, ви створюєте єдиний стильний простір для комфортного відпочинку у власній оселі.

  

І ось той момент, коли розумієш - забагато дрібниць зібрано за останні роки, кімната виглядає трошки захаращено і немає єдиного стилю, навіть на творчий безлад вже не схоже :) Домовтесь із собою, заховайте усі старі інтер'єрні прикраси на антресолі, пройдіться по магазинах за новим стильним декором та текстилем. А старі прикраси можна виставити на продаж в інтернеті, можливо хтось давно шукав саме такий декор для себе.
Тож, не бійтеся час від часу змінювати декор в оселі та робити інтер'єр комфортним для вашого відпочинку.

Інші статті за темою

Article 2343article

Як створити власній стиль в інтерєрі? Як створити...

article 4